zenanastavbeI
01.09.2016

Žena na stavbě v online magazínu

Žena je přítomna na jakékoli stavbě prakticky neustále. Většinou to není spojeno s kladením cihel, zateplováním stěn nebo instalací sádrokartonových podhledů. Jejich dotek je patrný v inspiraci mužů, kteří pak radostně dokončí i nejsložitější projekty.

Vedle přítomnosti těchto žen múz, existují “samostatně tvůrčí” ženy na stavbě, architektky které jsou samy inspirovány a zasahují do stavby přímo. Pak jsou to ale také ženy, které se stavebnictví dotýkají na různých pozicích ve stavebních firmách, u výrobců stavebního materiálu atd. Nesmíme zapomenout na početnou skupinu žen investorek nebo manažerek různých institucí, které rozvíjí své představy tak, aby lépe sloužily svému účelu.

Přitom se samy musí leccos ze stavebnictví naučit. Často jsou to role pro někoho překvapivé, nečekané, ale o to zajímavější. Ženu ani květinou neuhodíš a rozhodně neuhodneš, jaký bude její další příběh. Podělte se s námi o ten Váš a inspirujte ostatní k nastartování vlastní cesty bez předsudků, konvencí a všeobecně přijatelných, očekávaných kroků.

 

NEJBLIŽŠÍ AKCE

5. 12. 2018 - 5. 3. 2019Zateplování v praxi 2019